Krása historie.
ŘezanéPásky.cz
Vyhledávání
Kategorie
Nejprodávanější
Novinkovač
Zadejte svou adresu pro odebírání informací o novinkách a slevách.
Anketa
Jaké obkladové pásky z naší nabídky preferujete?
Lícové z okrajů cihel.
Rubové ze středů cihel.
Úvodní stránka > Dodací podmínky

Dodací podmínky


1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou rozváženy prostřednictvím naší nebo externí dopravní služby nebo je možno si je vyzvednout zdarma osobně z našeho skladu na adrese Býšť č.p. 96 (https://mapy.cz/s/rQ6i). Každý den pondělí - čtvrtek 9 - 11 a 12 - 17 hod. Termín a přesný čas vyzvednutí zboží z Vaší objednávky musí být vždy dopředu potvrzen. Vyzvednutí provádějte do 7 dnů od zakoupení, pro případné prodloužení termínu nás kontaktujte. Cena rozvozu zásilky se Vám vždy automaticky zobrazí v objednávce přepočtená v závislosti na množství objednaného zboží. Vy pouze vyberete okruh vzdálenosti pro dopravu dle místa určení dodání zásilky (trasa standardní cesty z našeho skladu Býšť č.p. 96 na místo dodání).


2. Není-li v popisu výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno do 5 pracovních dnů po obdržení objednávky (při platbě předem po připsání platby na náš účet). Termín vyzvednutí (při osobním odběru ze skladu nebo termín dodání při objednávce s rozvozem bude vždy předem upořesněn a potvrzen). 


3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad, který slouží současně jako dodací a záruční list.


Výměna zboží :

V případě potřeby je možné zboží vyměnit do 30 dnů od nákupu. Náklady spojené s výměnou zboží budou individuálně předem vyčísleny a hradí je kupující.Přihlášení
Nákupní košík
Počítadlo
Online: 1
Dnes: 45
Včera: 95
Celkem: 35218
NahoruTisknout